اسپری چسب همه کاره چسبی بر پایه سنتتیک رابر بوده و براي چسباندن كليه سطوحي كه بايد با سرعت و استحكام بالا به يكديگر بچسبند، مناسب مي باشد.

اسپری چسب همه کاره، مايع مخلوط با گاز مي باشد .

  1. پایه چسب : سینتتیك رابر

اسپری چسب همه کاره برای چسباندن کاغذ( بروشورهای تبلیغاتی)، مقوا، پارچه، موکت، چرم، فوم، اسفنج و ابر استفاده می شود. همچنین این چسب در ساخت کاردستی، ماکت سازی، گل سازی، دکوراسیون و … کاربرد دارد.

اسپری چسب همه کاره در بسته بندی 300 میلی لیتر ارائه می‌گردد.

چسب های پایه حلال تا حدودی سمی می باشند بنابراین رعایت نكات زیر هنگام كاربرد آنها ضروری است:

  1. چسب را در محلی دور از دسترس كودكان نگهداری نمایید .
  2. – از انداختن قوطی اسپری در آتش حتی پس از مصرف کامل فراورده خودداری شود.
  3. از تماس مستقیم چسب با پوست و استنشاق بخارات آن خودداری نمایید.

اسپری چسب همه کاره دور از نور مستقیم و گرما، در ظرف در بسته، در محیط خشک و خنک به مدت 2 سال قابل نگهداری است.

قوطی اسپری را به خوبی تکان دهید، سپس سطوح مورد نظر را خشک و از هر گونه گرد و غبار و چربی پاک کرده و از فاصله حدود 25 سانتی متری چسب را بصورت عمود روی سطوح مورد نظر اسپری نمایید. در ادامه بعد از حداقل 30-20 ثانیه سطوح را به یکدیگر چسبانده و در صورت نیاز، به مدت چند ثانیه تحت فشار قرار دهید. قطعات چسب خورده را پس از اتصال در مجاورت گرما و نور خورشيد قرار ندهيد. لازم به ذکر است، دمای مناسب، جهت نگهداری و کاربرد چسب 30-20 درجه سانتی گراد بوده و برای استحکام بیشتر نیز لازم است چسب به هر دو سطح اسپری گردد. توجه: جهت سهولت استفاده در مراحل بعد لازم است بعد از هر بار استفاده، قوطی اسپری را وارونه نگه داشته و به مدت 5 ثانیه اسپری نمایید تا مسیر والو اسپری از چسب تخلیه گردد. ضمناً در صورت مسدود شدن روزنه اسپری می‌توان با استفاده از سوزن آن را باز نمود.