پیام مدیریت

شركت صنایع چسب سینا در سال 1370 با هدف تولید انواع چسب های مایع و نواری تأسیس گردید.
تلاش ما همواره معطوف بر تولید محصولاتی بر اساس دانش فنی و تجهیزات پیشرفته بوده است تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای مصرف كنندگان باشیم .
نوآوری ، كیفیت و جلب رضایت مشتری ، شاخص اصلی و هدف تمامی كاركنان شركت می باشد.
از اینكه توانسته ایم مورد اعتماد مشتریان واقع گردیم به خود مفتخریم و همواره تلاش خواهیم كرد كه با تولید محصولات متنوع و با كیفیت بهتر نیازهای مصرف كنندگان را برآورده سازیم.

مدیرعامل
سعید گودرزی

زمینه فعالیت / نام ها و علائم تجاری

شركت صنایع چسب سینا ، شركتی است با مالكیت خصوصی كه تلاش نموده است با تولید و ارائه محصولاتی با كیفیت بالا ، قیمت مناسب و ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان رابطه ای مطلوب با مصرف كنندگان را پایه گذاری نماید.
هم اینك توان بالای تولید ، این امكان را فراهم نموده است كه نیازهای مشتریان با تنوع محصولات برآورده شود.
تولیدات این شركت شامل انواع چسب های مایع و نواری ، قابل مصرف در صنایع كفش و چرم ، سراجی (كیف و چمدان) ، مبلمان و لوازم اداری ، خودرو ، بسته بندی ، پوشش های كف ، ساختمان ، برق و الكترونیك ، چوب ، صحافی و مصارف عمومی می باشد.
سینا، ایران، چارق، تایگر و کیهان نام های تجاری و ثبت شده محصولات شركت صنایع چسب سینا هستند.

بازار های داخلی و خارجی

شرکت صنایع چسب سینا با حضور دائم در بازارهای داخلی و همچنین دستیابی به بازارهای صادراتی کشورهای همسایه – منطقه آسیای میانه و آفریقا – از پیشگامان تولید و فعالان در امر صادرات به شمار می رود.

موقعیت مکانی

دفتر مركزی صنایع چسب سینا در موقعیت مكانی مناسبی در منطقه تجاری شهر تهران واقع گردیده كه ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات بهتر را تسریع می نماید.
همچنین كارخانه صنایع چسب سینا در شهر صنعتی هشتگرد در فاصله 70 كیلومتری از تهران واقع گردیده است كه به لحاظ دسترسی آسان به شبكه حمل و نقل ، بزرگراه ها ، فرودگاه و گمركات و برخورداری از شرایط آب و هوایی مطلوب ، موقعیت مناسبی را دارا می باشد .

تحقیق و توسعه

کمیته تحقیق و توسعه شركت چسب سینا متشكل از کادرفنی ، با آگاهی و تكیه بر دانش روز در ساخت انواع چسب ها و زمینه های متنوع كاربرد آنها ، نقش مؤثری را در امر ارتقاء كیفیت و تولید محصولات جدید ایفا می نمایند .
همگام با بخش فنی ، تیم بازاریابی و فروش با اشراف كامل به محصولات ، نحوه كاربرد آنها و با برقراری ارتباط مستمر با مشتریان نیاز بازارهای داخلی و جهانی را شناسایی و در جهت برآوردن نیازها تلاش می نماید.

نظرسنجی ، طراحی و مشاوره

شركت صنایع چسب سینا نظر سنجی از مشتریان را در دستور كار خود قرار داده است و بر اساس نتایج بدست آمده نسبت به ارتقاء كیفی محصولات و جلب رضایت مشتریان اقدام می نماید.
طراحی محصولات جدید بر حسب درخواست مشتری ( منطبق بر دامنه تولید) ، همچنین ارائه مشاوره فنی و کاربردی از دیگر خدمات شرکت چسب سینا می باشد.

کارکنان

انتخاب ، آموزش و تربیت كاركنان حرفه ای و با انگیزه ، یكی از اصلی ترین سیاست های شركت صنایع چسب سینا می باشد . 
بدین سان هم اینك توانسته ایم مجموعه ای را سازمان دهیم كه توان بسیار بالایی در عملی ساختن برنامه ها و ایده های شركت به واقعیت را دارد .

خدمات فروش اینترنتی

شرکت صنایع چسب سینا در سال 1398 و در راستای کاهش هزینه‌های تردد درون‌شهری، صرفه‌جویی در زمان خرید مشتریان، کاهش حجم ترافیک، کاهش آلودگی‌های محیط زیست، ایجاد اعتماد در مشتریان از اصالت کالا، ایجاد امکان دسترسی مشتریان به انواع کالا مورد نیاز در مکان و زمان مطلوب مشتریان، تصمیم به تاسیس و راه اندازی فروشگاه اینترنتی جهت ارائه و تامین محصولات شرکت سینا به مشتریان نمود.
در حال حاضر ارائه خدمات در شهر تهران فعال می باشد و بزودی در سراسر کشور فعالیت خواهیم داشت.