درباره سینا

سال ها تولید و جلب رضایت مشتری

شركت صنایع چسب سینا در سال 1370 با هدف تولید انواع چسب های مایع و نواری تأسیس گردید. تلاش ما همواره معطوف بر تولید محصولاتی بر اساس دانش فنی و تجهیزات پیشرفته بوده است تا بتوانیم پاسخگوی نیازهای مصرف كنندگان باشیم .
نوآوری ، كیفیت و جلب رضایت مشتری ، شاخص اصلی و هدف تمامی كاركنان شركت می باشد.
از اینكه توانسته ایم مورد اعتماد مشتریان واقع گردیم به خود مفتخریم و همواره تلاش خواهیم كرد كه با تولید محصولات متنوع و با كیفیت بهتر نیازهای مصرف كنندگان را برآورده سازیم.


مدیرعامل
سعید گودرزی

شركت صنایع چسب سینا ، شركتی است با مالكیت خصوصی كه تلاش نموده است با تولید و ارائه محصولاتی با كیفیت بالا ، قیمت مناسب و ارائه خدمات مشاوره ای به مشتریان رابطه ای مطلوب با مصرف كنندگان را پایه گذاری نماید.
هم اینك توان بالای تولید ، این امكان را فراهم نموده است كه نیازهای مشتریان با تنوع محصولات برآورده شود.
تولیدات این شركت شامل انواع چسب های مایع و نواری ، قابل مصرف در صنایع كفش و چرم ، سراجی (كیف و چمدان) ، مبلمان و لوازم اداری ، خودرو ، بسته بندی ، پوشش های كف ، ساختمان ، برق و الكترونیك ، چوب ، صحافی و مصارف عمومی می باشد.
سینا، ایران، چارق، تایگر و کیهان نام های تجاری و ثبت شده محصولات شركت صنایع چسب سینا هستند.

ما همواره تلاش می نماییم در همه فرآیندها حفظ ، جلب رضایت مشتری و ارتقاء كیفیت محصولات را محور اصلی قرار دهیم. در این راستا از سال 1381 سیستم مدیریت تضمین كیفیت ISO 9001در شركت استقرار یافته است .
خط مشی اصلی و راهبردی كه محور اصلی سیاست های شركت بوده ، به شرح ذیل تدوین گردیده است.

  1. جلب و حفظ مشتریان با تولید و ساخت محصولات و ارائه خدماتی كه از لحاظ قیمت، كیفیت و ایمنی ارزشمند بوده و رضایت مشتری را فراهم نماید. مسئولیت این امر شامل مجموعه مدیریت و كاركنان شركت می باشد.
  2. احترام به حقوق انسانی كاركنان، تامین شرایط كار مناسب و ایمن برای آنها، ارتقاء توانمندی های افراد از طریق آموزش، تشویق كاركنان به برنامه ریزی و استفاده از استعدادهای فردی .
  3. برقراری روابط سودمند متقابل با تامین كنندگان در جهت نیل به اهداف شركت.
  4. توسعه محصولات جدید به منظور افزایش توان رقابتی.
  5. توسعه صادرات و دستیابی به بازارهای جهانی.

دفتر مركزی صنایع چسب سینا در موقعیت مكانی مناسبی در منطقه تجاری شهر تهران واقع گردیده كه ارتباط با مشتریان و ارائه خدمات بهتر را تسریع می نماید.
همچنین كارخانه صنایع چسب سینا در شهر صنعتی هشتگرد در فاصله 70 كیلومتری از تهران واقع گردیده است كه به لحاظ دسترسی آسان به شبكه حمل و نقل ، بزرگراه ها ، فرودگاه و گمركات و برخورداری از شرایط آب و هوایی مطلوب ، موقعیت مناسبی را دارا می باشد .

از زمان پایه گذاری تا كنون ، شركت صنایع چسب سینا همواره در حال رشد روزافزون بوده است و این رشد حاصل تلاش مـداوم كـاركنان سینا و سرمایه گذاری در امر تحقیق و توسعه می باشد.
امروز اكثر شهرهای ایران و كشورهای همسایه تحت پوشش شبكه فروش و توزیع شركت سینا قرار دارند. گواهینامه های تضمین و مدیریت کیفیت ، هم راستا با تقدیرنامه ها حاکی از روند رو به رشد این مجموعه بوده است.
شرکت صنایع چسب سینا دارنده اولین نشان استاندارد ملی در زمینه چسب های نواری می باشد.

کمیته تحقیق و توسعه شركت چسب سینا متشكل از کادرفنی ، با آگاهی و تكیه بر دانش روز در ساخت انواع چسب ها و زمینه های متنوع كاربرد آنها ، نقش مؤثری را در امر ارتقاء كیفیت و تولید محصولات جدید ایفا می نمایند .
همگام با بخش فنی ، تیم بازاریابی و فروش با اشراف كامل به محصولات ، نحوه كاربرد آنها و با برقراری ارتباط مستمر با مشتریان نیاز بازارهای داخلی و جهانی را شناسایی و در جهت برآوردن نیازها تلاش می نماید.

شركت صنایع چسب سینا نظر سنجی از مشتریان را در دستور كار خود قرار داده است و بر اساس نتایج بدست آمده نسبت به ارتقاء كیفی محصولات و جلب رضایت مشتریان اقدام می نماید.
طراحی محصولات جدید بر حسب درخواست مشتری ( منطبق بر دامنه تولید) ، همچنین ارائه مشاوره فنی و کاربردی از دیگر خدمات شرکت چسب سینا می باشد.

انتخاب ، آموزش و تربیت كاركنان حرفه ای و با انگیزه ، یكی از اصلی ترین سیاست های شركت صنایع چسب سینا می باشد .
بدین سان هم اینك توانسته ایم مجموعه ای را سازمان دهیم كه توان بسیار بالایی در عملی ساختن برنامه ها و ایده های شركت به واقعیت را دارد .

© 2017 کلیه حقوق متعلق به شرکت صنایع چسب سینا می باشد
چسب سینا چسب سینا چسب سینا چسب سینا چسب سینا چسب سینا چسب سینا چسب سینا
^
TOP